Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 20 x 30 cm, rámováno, datace – kol. r. 1920, signováno vlevo dole AL. KALVODA.Autor viz T 1/456, V 3/90, TB 19/490, B 6/151, NEČVU 1/334.